Ramazan’da Kyani Ürünleri nasıl kullanılmalı?

Toplumsal hayatımızda önemli bir yer teşkil eden Ramazan ayında dini bir vecibeyi yerine getirmek için oruç tutulmakta ve bununla birlikte günlük yaşantımızda önemli değişiklikler olmaktadır. Yeterli ve dengeli beslenmenin ramazan ayında da sürdürülebilmesi için günün oruç tutulmayan bölümünde en az üç öğünü tamamlamak ve sahur öğününü atlamamak gerektiğini, sadece su içerek niyetlenmenin veya gece yatmadan önce yemek yemenin zararlı olduğunun unutulmaması gerektiğini hatırlatırım.

Ben Ramazan’da şu şekilde bir yol izlemeye çalışıyorum (tabi tüm çabalar bir süre sonra bozuluyor ister istemez davetlerle 🙂 ).

Sahur yemeğinde süt, yoğurt, peynir gibi besinlerden oluşan hafif bir kahvaltı yapılmalı ya da çorba, sebze ve zeytinyağlı yemeklerden oluşan bir öğün tercih edilmesi vücudumuz açısından yararlıdır. Sahur yapmadan önce dilerseniz Nitro FX ve Plus ‘ı bir çay kaşığı kullanıp(20 damla) sonrasında Kyani Sunrise ile sahura devam edebilirsiniz.

İftara peynir, domates, zeytin gibi kahvaltılıklar veya çorba gibi hafif yemeklerle başlanılması, 10-15 dakika sonra az yağlı et yemeği, sebze yemeği veya salatayla devam edilmesi vücudumuz açısından daha yararlıdır. İftarımızı yapıp, teravih namazımı da kıldıktan sonra(iftardan sonra 2-3 saat sonra) dilerseniz öncesinde Kyani Nitro FX ve Kyani Nitro Plus‘ı bir çay kaşığı kullanıp(20 damla) 3 adet Kyani Sunset Omega 3 kapsülünden kullanabilirsiniz.

Bunlarla birlikte, günde(iftar ve sahur arası) ortalama 2- 2,5 litre su içmeye, bununla birlikte enerji verirken sıvı ihtiyacını da karşılayacak ayran, taze sıkılmış meyve suları, soda, sebze suları vd. içmeye özen gösterilmeyi de unutmayın.

One thought on “Ramazan’da Kyani Ürünleri nasıl kullanılmalı?

  1. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Oruçlu olmama rağmen enerjim tükenmiyor herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir