Kyäni’nin fitness elçisi Attila Katus ile tanışın

Altı kez Dünya ve iki kez Avrupa Aerobik Şampiyonu olan Macaristan’lı Attila Katus’u, Büyük Kyäni elçileri takımının yeni üyesi olarak sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Katus, Macaristan Jimnastik Federasyonu tarafından aerobik disiplininde “Son 125 Yılın En İyi Yarışmacısı” seçildi ve 2010 yılında “Yılın Antrenörü” ödülüne layık görüldü.

Katus, şu sıralar diyet ve beslenme konusunda yazdığı kitap hakkındaki konuşması sırasında sözlerine şöyle devam etti: “Tüm Kyäni ürünlerini seviyorum fakat kişisel favori ürünüm Sunset. Günlük yaşamımda Omega-3 ve D vitamini tüketimiine dikkat ediyorum.  Wellness Sağlık Üçgeni’ndeki tüm ürünler olağanüstü kalitede olduğundan, Kyäni Sunset, Sunrise veya Nitro’nun doğanın sunduğu en iyi malzemelerle formüle edildiğinden emin olabilirsiniz ”

Konuşmasının bir bölümünde ise şunları ekledi, “ Günümüzün modern yaşam tarzı ve besin değerleri zorlaştırıyor fakat dengeli bir beslenme sürdürmek için gayret göstermelisiniz. Yüksek kaliteli vitamin ve minerallerle takviye etmek vücudumuza besinleri sağlamak için iyi bir seçim olabilir. Wellness Sağlık Üçgeni, günlük yaşam rutininize uyum sağlayarak, içeriğindeki ürünler sinerjik bir yapıyla etki etmektedir. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir