Kyani Nitro nedir? ne işe yarar? Nitro FX ve Nitro Plus

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Nitro nedir? ne işe yarar? Hayal Molekülü

Kyäni, son 10 yıldır tüm dünyaya doğadan elde edilen en kaliteli besinler bira araya getirilerek tasarlanmış, benzersiz besin takviyeleri sunuyor. Kyäni Nitro ürünlerinin, neden Sağlık Üçgeni’nin temel ve vazgeçilmez bir unsuru olduğunu keşfedin.

Birçoğumuz, vahşi Alaska yaban mersininin hikayesini ve içerdiği güçlü antisiyonin pigmentlerinin, bu meyvenin içinde bulunduğu sert doğa şartlarına karşı koymasını sağladığını biliyoruz. 20’den fazla ek besin, suda eriyen B vitaminleri, C vitamini ve Folik Asit’in birleşiminden oluşan Kyäni Sunrise’ın tadını çıkarın. En iyi biyoyararlanım için Sunrise’ı sabahları için.

Vahşi Alaska Somonu ve diğer balıklarda bulunan Omega 3 yağ asitleri, vücudumuzun hayati sistemleri üzerindeki pozitif etkileriyle bilinir. Kardiyovasküler sistemi desteklemesinin yanı sıra, bağışıklık sisteminin tepkisini güçlendirir. Bunlara ek olarak, Kyäni Sunset, tokotrienol formda E vitamini, A vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamini içerir. Yağdan eriyen bu besinleri almak için en iyi zaman akşam saatleridir.

Sağlık Üçgeni’nin değerlerinden tam anlamıyla yararlanmayı sağlayan ana unsur ise Kyäni Nitro ürünleridir. Kyäni Nitro FX temel alınarak tasarlanan Kyäni Nitro Plus, noni meyvesinin konsantre bir bir karışımından oluşmaktadır. Bazı çalışmalara göre, bu meyve; vücuttaki en önemli sinyal moleküllerinden birisi olan nitrik oksitin üretimiyle doğrudan ilişkilidir.

Kyäni Nitro Plus, vücudunuzun besinleri absorbe etmesine yardımcı olan çinko, krom, tiamin ve niasin içerir. Nitro ürünlerinin en iyi verim ve besin emilimi için günde 2 ila 3 kez alınması gerekir.

Kyäni Nitro, Sunrise ve Sunset; sağlık ürünleri piyasasında benzeri olmayan ürünlerdir.

Kyäni Nitro FX 56 ml

Kyäni Nitro PLUS 56 ml

Kyäni Nitro FX 8x 15ml

Kyäni Nitro PLUS 8x 15ml