Kyani Nedir ?

Kyani Alaska yerel dilinde Güçlü İlaç anlamına gelmektedir. Dick ve Gayle Powell çiftinin Alaska da insanların daha sağlıklı bir yaşam sürdüklerini görüp bunun nedenini araştırdıklarında karşılarına Alaska Yabanmersini çıkar. Bunu bir ürüne dönüştürmek isteyen çift bu fikirlerini Hansen ve Taylor ailelerine götürdüler. Kyani firmasının temellerinin atılması böylece başlamış oldu. Uzun bir Ar-Ge döneminden sonra 3 + 1 Ürün geliştiren firma bu üç üründen oluşan pakete Sağlık Üçgeni adını verdi. 2017 yılında Kyani ürün yelpazesine 4 + 1 üründen oluşan Fleuresse adını verdiği Cilt Bakım Sistemini ekledi. Kyani ve Fleuresse Ürünleri için Türkiye ve satışı olan 60 dan fazla ülkede gerekli mercilerden izin ve onayları alması yanısıra dünya çapında ödüller almış, sektördeki en eşsiz ve güçlü ürünlerine sahiptir.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Nedir ? Ürünleri neler ?

Kozmetik ve besin takviyeleri konusunda gelişmiş bir ürün yelpazesi sunan Kyani’nin gıda takviyesi ürünleri, üç temel unsurdan oluşmaktadır; Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Fx/Plus.

Cilt bakım ürünlerinden oluşan Fleuresse Skin Care System ise doğanın adaptasyon yeteneği temel alınarak tasarlanmıştır.

Alaska’da yaz mevsiminin son ayları nefes kesici bir güzellikte, 22 saate kadar uzayan günler yeryüzünü aydınlatıyor ve hayvanların zorlu kış şartlarına hazırlanmasını sağlıyor. Eşsiz bir güzellik olan göz alıcı Alaska yaban mersininin hasat zamanı da yılın bu zamanında geliyor. Alaska’nın soğuk ve uzun gecelerinde meyve ve sebzelerin çoğu çabucak kurur ve yok olur. Ancak, Alaska’nın vahşi yaban mersini öyle sıradan bir meyve değildir. Bu meyve, kendisini sert iklim şartlarından korumak için, kabuğunda bulunan ve renk bakımından zengin bir pigment olan antosiyanin maddesini geliştirmiştir. Bu fitokimyasal, vahşi Alaska yaban mersininin besleyiciliğinin kaynağını oluşturur ve sıradan yaban mersininin beş katı kadar daha etkilidir.

Doğanın sahip olduğu diğer bir olağanüstü adaptasyon örneği; Uttwiler Spätlauber adlı nadir bir İsviçre elması ile başlıyor. Bu elmanın diğer türlerine kıyasla daha uzun bir süre boyunca tazeliğini koruduğu bilinmekteydi. Bu uzun ömürlü dayanıklılığın sırrı ise, meyveyi, UV ışınlarına maruz kalmasıyla ortaya çıkan oksidatif stresten koruyan, içerisinde doğal olarak bulunan bitkisel ürünlerdir.

Kyäni, yalnızca ürünlerini geliştirmekteki ilhamını doğadan almıyor, ayrıca tüm bu güçlü içerikler Kyäni’nin kültürünün ve aziminin bir amblemi olmuştur.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Nedir ? Bilimsel Danışma Kurulu kimdir ?

DR. Clair Francomano MD

Dr. Thomas Burke PHD

Dr. Jennifer Haley

Dr. Andreas Boettcher

Patricia Morrone

Kyani Science (kyaniscience.com), Kyani Bilimsel Danışma Kurulu’nun alanında uzman ve sayısız başarılara imza atmış üyesi Dr. Claire Francomano, Dr. Thomas Joseph Burke, Dr. Jennifer Haley, Dr. Andreas Boettcher, Patricia Morrone ve eski Danışma Kurulu Başkanı Dr. Abbas Qutab’ın makalelerinden oluşur. Kyani Science’da yaklaşık 20 bin makale yer almaktadır. Ayrıca Kyani Science’da doktorların videoları, kullanıcı yorumları da bulunmaktadır. Kyaniscience.com herkese açık bir kaynaktır. İstediğiniz zaman kyaniscience.com’a girerek içerisinde bulunan makaleleri okuyabilirsiniz. Kyani ürünlerine dair sorularınız için iletişim formunu kullanarak Kyani Bilimsel Danışma Kurulu’na ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Nedir ? Kurucular kim ?

Kyäni’nin Kurucuları, tüm tecrübelerini Kyäni’de birleştirmişlerdir. Nesillerdir devam eden başarıları ve benzersiz motivasyonları sayesinde, güçlü ve istikrarlı işletmelere imza atan Kyäni kurucuları, Kyäni’yi içinde bulunduğu Network Marketing endüstrisinde zirveye taşıyacaktır.

Kirk Hansen

Kirk Hansen, başarılı, çok kuşaklı bir aileden gelen, hayatını Kyäni’ye adamış bir iş adamıdır. Çok erken yaşlardan itibaren Kirk Hansen, ailesinin küçük petrol şirketinde özel görevlerde yer almıştır. Henüz oldukça gençken, Kirk Hansen; petrol işindeki ticari kamyonların uzun mesafeli sevkiyatlarının organize edilmesinde görevlendirilmiştir.

Jim Hansen

Jim Hansen, 25 yıldan daha fazla bir süre sıkı bir çalışma, azim ve detaycı karakteri ile, Hansen ailesine liderlik ederek ailenin sahip olduğu küçük petrol işini bölgesel bir operasyona dönüştürerek, Batı ABD’nin en büyük petrol dağıtım şirketlerinden biri haline getirmiştir.

Carl Taylor

Carl Taylor, sahip oldukları basit aile çiftliğinin büyümesini sağlayarak, 12.000 hektarlık bir zirai alana dönüştürmüş ve Amerika’daki en büyük patates yetiştiricilerinden biri haline gelmiş yenilikçi bir iş adamıdır. Ayrıca, sahip olduğu çiftliği genişleterek ülkedeki en iyi hayvan yetiştiriciliği şirketlerinden biri haline getirmiştir.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Vizyonu

2013 yılında distribütörlerine yani iş ortaklarına %66 oranında bir para dağıtarak sektörde tüm bilinenleri alt üst etmiştir. Resmi olarak dağıtılan para 13.291.000 TL civarında olduğunu hatırlıyorum. Günden güne büyüyen Kyani şimdi ise 2020 Vizyonu ile sektörü domine etmeye devam ediyor. 2013 yılından beri içinde bulunduğum firmanın ürünlerinden, vizyonundan, kurduğum arkadaşlıklardan ve kişisel gelişime kattıklarından dolayı çok mutluyum.

Hadi sizde hemen Ailemize katılın ve Kyani Vizyonunun bir parçası olun.

Next Generation Marketing

Kyani Ağ Pazarlamanın (Network Marketing) geliştirilmiş versiyonu olan Next Generation Marketing yani türkçe adı ile Yeni Nesil Pazarlama Şirketidir.

Kyani Ağ Pazarlama endüstrisinde dünya çapında 60’den fazla ülkedeki insanlara, güçlü bir iş fırsatı ile birlikte, benzersiz faydalı ürünler sunmaktadır.

Kyani, Next Generation Marketing iş modelinde dünya’daki en güçlü 6 Pazarlama Kanallarından olan Retail Marketing, Tele Marketing, TV Marketing, Online Marketing, Doğrudan Satış ve Network Marketing arasından dünyanın en güçlü 3 Pazarlama kanalının birleşiminden oluşuyor.

Kyani yalnızca iyi bir şirket olmak değil en iyisi olmak için kurulmuştur. Ürünlerimizi denediğinizde bunu açıkça görebilirsiniz. Kyani’nin ödeme programının sektördeki en kazançlı plan olduğunuda görebilirsiniz. Birçok kimse bu tarz iddialarda bulunabilir ancak gelin somut gerçeklerle kanıtlayalım.

Kyani’de stok, ortak bulma ve satış yapma zorunluluğu yoktur. 13 ayrı gelir kapısı sunan Kyani, tüm şirketlerin çalışma stilinden uzak, insana değer veren bir ticaret sistemi kurgulamıştır. Sektörü değiştiren Dinamiklerinden en önemliside Ürün Hediye etmektir.

Daha fazla Sağlık, daha fazla Varlık ve daha fazla Yaşam istiyorsanız, ailemize katılın!

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyäni Ürün Gamı Kyani Besin takviyeleri ve Cilt bakım ürünleri

Kyani

Kyäni Sağlık Üçgeni; Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürünler, size ideal sağlığa kavuşmanız için gerekli besinleri sağlayan 20’den fazla değerli madde içermektedir.

Sağlık Üçgeni basit ve kullanımı kolay bir sistemle Vahşi Alaska Yaban Mersini, tokotrienoller (E vitaminin en tesirli hali), Omega-3 yağ asitleri ve Noni Meyve Ekstresini uygulamaya koymaktadır.

Fleuresse

Cildimiz sürekli hasara yol açan çevresel faktörlere maruz kalmaktadır ve biz yaşlandıkça cildimizin kendini onarma kabiliyeti azalmaktadır. Kyäni doğal bitkisel ürünler konusundaki uzmanlığından faydalanmış ve olağan çürüme sürecine karşı koyarak taze kalabilen İsviçre Uttwiler elmasının ekstresini kullanmıştır. Kyäni, bu ekstreleri ve Yaban Mersini, Noni ve Tokotrienoller dahil başka maddeleri kullanarak Fleuresse cilt bakım sistemini geliştirdi. Bu sistem, size daha aydınlık ve daha genç bir görünüm kazandırmak için cildinizi nemlendiren ve besleyen kaliteli bir cilt bakım ürünleri grubudur. Olabileceğinizin en iyisi olduğunuzu hissetmenin ve bunun sağladığı güven duygusunun yerini hiçbir şey tutamaz.

Kyani ürünleri

Kyani Nitro FX

Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

Kyani Nitro Plus

Nitro Plus, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

Kyani Sunrise

Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

Kyani Sunset

Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyani Sağlık Üçkeni

Set İçeriği:
1 – Kyani Sunrise (30 Paket)
2 – Kyäni Sunset (90 adet kapsül)
3 – Kyani Nitro FX (56ml)

Kyäni Plus Sağlık Üçgeni

Kyani Plus Sağlık Üçkeni

Set İçeriği:
1 – Kyani Sunrise (30 Paket)
2 – Kyäni Sunset (90 adet kapsül)
3 – Kyani Nitro Plus (56ml)

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Fleuresse ürünleri

Fleuresse Temizleyici Jel

İçeriğindeki bitkisel maddelerin yardımı ile cildinizi temizlerken cildinizin gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede vitamin, Antioksidan ve Aminoasit bileşimlerinin emilmesine katkıda bulunur.

Fleuresse Serum Kremi

Bitki kök hücrelerinde doğal olarak bulunan botanik ürünlerden türetilen, cildi canlandıran ve ince çizgilere, kırışıklıklara karşı koruma ve yaşlanmanın gözle görülür işaretlerini azaltmaya yardımcı olan canlı ve ferahlatıcı bir serumdur.

Fleuresse Gündüz Kremi

Yoğun nem vererek cildinizi yatıştırır, sakinleştirir ve beslerken ince çizgilerin önlenmesini, var olan çizgilerin ve kırışıklıkların yumuşamasını sağlayarak size daha aydınlık ve zamana meydan okuyan bir görünüm kazandırır.

Fleuresse Gece Kremi

Antioksidan, vitamin ve aminoasit açısından zengin içeriğiyle, cilt yaşlanmasının kaçınılmaz belirtilerini hedef alarak onlarla savaşır ve siz uyurken cildinizi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.

Fleuresse Göz Kremi

Fleuresse Göz Kremi, doğal oluşumlu bitkisel ürünleri hassas bir kremde birleştirerek cildinizin şişkinlikleri ve göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltma becerisini destekler.

Fleuresse Cilt Bakim Sistemi

Set İçeriği:
1 – Fleuresse Temizleyici Jel
2 – Fleuresse Serum Kremi
3 – Fleuresse Gündüz Kremi
4 – Fleuresse Gece Kremi

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Autoship İndirimi Ürünlerimize indirimli sahip olmak ister misiniz?

Autoship’li Müşteri olarak Avantajlı bir şekilde Kyani Ürünleri’ne sahip olabilirsiniz. Otomatik sevkiyat talimatı vererek Kyani ürünlerini düzenli kullananlara özel sağlanan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınızda, her ay düzenli olarak adresinize gelmesini istediğiniz siparişe ait fiyat demektir. Böylelikle bir kere sipariş verirsiniz ve her ay sipariş ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yaklaşık % 10’luk bir indirime de hak kazanırsınız.

Bu uygulama, sipariş verme işleminizde size kolaylık ve ekstra indirimler sağlanması noktasında Kyani’nin bir güzelliğidir. Tabiki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı iptal edebilirsiniz.