Loading...

Kyani Fiyat Listesi

Vücudumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş Kyani Sağlık Üçgeni ve içerdiği ürünlerin tek tek ve set halindeki Fiyat Listesi burada en güncel hali ile sizlerle.

Kyani Fiyat Listesi dışında Fleuresse Cilt Bakım ürünlerimizin Fiyatlarını incelemek isterseniz Fleuresse Fiyat Listesi bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Fiyat Listesi

Ürünlere ve Güncel Kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Kyäni Nitro FX 259 TL

Autoship* Fiyatı: 225 TL

Kyäni Nitro Plus 355 TL

Autoship* Fiyatı: 300 TL

Kyäni Sunrise 229 TL

Autoship* Fiyatı: 195 TL

Kyäni Sunset 171 TL

Autoship* Fiyatı: 155 TL

Kyäni Sağlık Üçkeni 589 TL

Autoship’li Müşteri Fiyatı: 499 TL

Kyäni Plus Sağlık Üçkeni 670 TL

Autoship’li Müşteri Fiyatı: 569 TL

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyani Autoship İndirimi Ürünlerimize indirimli sahip olmak ister misiniz?

Autoship’li Müşteri olarak Avantajlı bir şekilde Kyani Ürünleri’ne sahip olabilirsiniz. Otomatik sevkiyat talimatı vererek Kyani ürünlerini düzenli kullananlara özel sağlanan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınızda, her ay düzenli olarak adresinize gelmesini istediğiniz siparişe ait fiyat demektir. Böylelikle bir kere sipariş verirsiniz ve her ay sipariş ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yaklaşık % 10’luk bir indirime de hak kazanırsınız.

Bu uygulama, sipariş verme işleminizde size kolaylık ve ekstra indirimler sağlanması noktasında Kyani’nin bir güzelliğidir. Tabiki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı iptal edebilirsiniz.