Kyäni FIT20 ve Kyani HL5 Protein Ürünlerinin Tanıtımı!

Diyetimizdeki en önemli fakat nadiren gündeme gelen eksikliklerden biri vücutlarımızdaki yapı taşları yokluğudur. Sağlıklı cilt ve eklemlerden kas yapısına hepimiz proteine bağımlıyız. Sağlıklı olmak ve sağlıklı yaş almak için diyetlerimizi sağlıklı, sindirilebilir proteinlerle takviye etmek çok önemlidir.

Bu büyüyen ihtiyacı karşılamak için Kyäni, her gün karşılaştığımız fiziksel mücadeleler için gerekli olan protein elde etmemizi sağlayacak olan iki yeni ürün geliştirdi

An itibariyle, bu müthiş yeni protein takviyeleri sadece Amerika Birleşik Devletler’de mevcut fakat Avrupa kıtasında da piyasada olmasını hızlandırmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız. İşte bir ipucu; 13-15 Eylül 2019 tarihlerinde Berlin’de gerçekleşecek olan gelecek Kyäni Avrupa Bölgesel Etkinliği’nde mutlaka yerinizi alın. Biletlerinizi almak için zaman kaybetmeyin.

Kyäni HL5

Yaş ilerledikçe vücudumuzun kolajen protein üretme yetisi azalmaktadır. Özellikle iyi hissetmek isteyen, iyi görünmek ve sağlıklı kaslara sahip olmak isteyen kişiler için geliştirilmiş olan Kyäni HL5 ürününde bulunan doğal kolajen ve diğer içerikler, aktif ve sağlıklı bir hayat biçimi için gereken önemli proteinleri barındırır.

Kyäni FIT20

Pek çoğumuz aktif, yoğun çalışan, Sağlıklı bir Yaşam biçimi sürdüğümüz için daha iyi performans göstermemize ve daha çabuk toparlanmamızı sağlayacak bir şeye ihtiyaç duyarız. Sağlıklı tahılla beslenmiş whey izole proteini ve hidrolize kolajenden yapılan FIT20, atletlere ve aktif insanlara enerjilerini sürdürebilir kılar, çalışma sonrası toparlanmayı ve kas yapımını sağlar. 

Yeni protein takviyeleri Kyäni’nin etkileyici ürün çizgisini daha da güçlendirmektedir. Daha çok satış yapmanızı sağlayacak kişilere ve bir süredir sipariş vermeyen müşterileri yeniden aktif hale getirmenize yardımcı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir